welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
15%

925 Sterling Silver varëse, Gjethe, argjend praruar vërtetë, asnjë, asnjë, 8.30x30x0.80mm, : 2.5mm, 10PC/Qese, Qese

 • No Item:121210143300
 • Size:8.30x30x0.80mm
 • Blera:309 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10PC/Qese
 • Discount:15%
 • Çmimi:US$ 7.89  US$ 6.71/Qese

Product Details

 • Vrima: 2.5 MM
 • Pesha: 2.30 G
 • Formë: Gjethe
 • Vepra artizanale: argjend praruar vërtetë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.