welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

925 Sterling Silver varëse, Monedhë, ari praruar vërtetë, asnjë, asnjë, 17.50x17.50x1mm, : 3mm, 2PC/Qese, Qese

  • No Item:121116114026
  • Size:17.50x17.50x1mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:2PC/Qese
  • Çmimi:US$ 10.98 /Qese

Product Details

  • Vrima: 3 MM
  • Pesha: 3.60 G
  • Formë: Monedhë
  • Vepra artizanale: ari praruar vërtetë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.