welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
25%

925 Sterling Silver varëse, Letër, argjend praruar vërtetë, asnjë, asnjë, 5x7.80x1.50mm, : 1.8mm, 10PC/Qese, Qese

 • No Item:121115193431
 • Size:5x7.80x1.50mm
 • Blera:313 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10PC/Qese
 • Discount:25%
 • Çmimi:US$ 7.69  US$ 5.77/Qese

Product Details

 • Vrima: 1.8 MM
 • Pesha: 2.20 G
 • Formë: Letër
 • Vepra artizanale: argjend praruar vërtetë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.