welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
20%

925 Sterling Silver varëse, argjend praruar vërtetë, me zirconia kub, 11x29x4.50mm, : 3x5mm, PC

  • No Item:121103161736
  • Size:11x29x4.50mm
  • Blera:344 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Discount:20%
  • Çmimi:US$ 8.13  US$ 6.51/PC

Product Details

  • Vrima: 3X5 MM
  • Pesha: 3.30 G
  • Vepra artizanale: argjend praruar vërtetë
  • Efekt: me zirconia kub

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.