welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Natyrore kulturuar Pearl ujërave të ëmbla bizhuteri Sets, Pearl kulturuar ujërave të ëmbla, with Kub kub & 925 Sterling Silver, Lot, Platinum kromuar, e bardhë, 8.2x23.5mm, 11.8x29.5x8.8mm, : 2.2x4mm, :0.9Inç, I vendosur

 • No Item:130115114153
 • Size:8.2x23.5mm, 11.8x29.5x8.8mm
 • Në magazinë - dispozicion
 • Çmimi:US$ 19.21 /I vendosur

Product Details

 • Vrima: 2.2X4 MM
 • Length: 0.9Inç
 • Pesha: 5.52 G
 • Formë: Lot
 • Ngjyrë: e bardhë
 • Vepra artizanale: Platinum kromuar
 • Efekt: me zirconia kub

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.