welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Natyrore kulturuar Pearl ujërave të ëmbla bizhuteri Sets, Pearl kulturuar ujërave të ëmbla, with Kub kub & 925 Sterling Silver, Round, Platinum kromuar, e bardhë, 9.2x33.5mm, 10x37.2x8mm, : 4.5x7.8mm, :1.3Inç, I vendosur

 • No Item:130115113544
 • Size:9.2x33.5mm, 10x37.2x8mm
 • Në magazinë - dispozicion
 • Çmimi:US$ 38.42 /I vendosur

Product Details

 • Vrima: 4.5X7.8 MM
 • Length: 1.3Inç
 • Pesha: 7.08 G
 • Formë: Round
 • Ngjyrë: e bardhë
 • Vepra artizanale: Platinum kromuar
 • Efekt: me zirconia kub

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.