welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Natyrore kulturuar Pearl ujërave të ëmbla bizhuteri Sets, Pearl kulturuar ujërave të ëmbla, with Kub kub & 925 Sterling Silver, Round, Platinum kromuar, e bardhë, 9.5x14mm, 14.2x9.5mm, 9.5x15.2x8.5mm, : 3x4mm, : 17.5mm, :7, I vendosur

 • No Item:130115113329
 • Size:9.5x14mm, 14.2x9.5mm, 9.5x15.2x8.5mm
 • Blera:304 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Çmimi:US$ 17.93 /I vendosur

Përshkrim

platinum praruar, me zirconia kub

Product Details

 • Madhësia Ring SHBA: 7 Ring Size Chart
  • USA: 7
  • UK:
  • JPN: 14
  • ESP: 14.5
  • Insidediameter: 17.32(mm)
  • Insidecircumference: 54.4(mm)
 • Vrima: 3X4 MM
 • Diametër të brendshëm: 17.5 mm
 • Pesha: 7.00 G
 • Formë: Round
 • Ngjyrë: e bardhë
 • Vepra artizanale: Platinum kromuar
 • Efekt: me zirconia kub

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.