welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Natyrore kulturuar Pearl ujërave të ëmbla bizhuteri Sets, Pearl kulturuar ujërave të ëmbla, with Kub kub & 925 Sterling Silver, Round, Platinum kromuar, e bardhë, 12.5x37.5mm, 10.5x10.5mm, 12.5x23.2x10.5mm, : 2x3.2mm, : 16.5mm, :6, :1.4Inç, I vendosur

 • No Item:130115113046
 • Size:12.5x37.5mm, 10.5x10.5mm, 12.5x23.2x10.5mm
 • Në magazinë - dispozicion
 • Çmimi:US$ 40.98 /I vendosur

Përshkrim

platinum praruar, me zirconia kub

Product Details

 • Madhësia Ring SHBA: 6 Ring Size Chart
  • USA: 6
  • UK:
  • JPN: 11
  • ESP: 11.75
  • Insidediameter: 16.51(mm)
  • Insidecircumference: 51.9(mm)
 • Vrima: 2X3.2 MM
 • Diametër të brendshëm: 16.5 mm
 • Length: 1.4Inç
 • Pesha: 12.65 G
 • Formë: Round
 • Ngjyrë: e bardhë
 • Vepra artizanale: Platinum kromuar
 • Efekt: me zirconia kub

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.