welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
15%

925 Sterling Silver kapje karavidhe Claw, Shape Tjera, argjend praruar vërtetë, asnjë, asnjë, 36mm, 9x9x3mm, : 3mm, 3Sets/Shumë, Shumë

  • No Item:130109102827
  • Size:36mm, 9x9x3mm
  • Blera:315 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:3Sets/Shumë
  • Discount:15%
  • Çmimi:US$ 18.24  US$ 15.51/Shumë

Product Details

  • Vrima: 3 MM
  • Pesha: 5.00 G
  • Vepra artizanale: argjend praruar vërtetë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.