welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
15%

925 Sterling Silver kapje karavidhe Claw, Shape Tjera, argjend praruar vërtetë, asnjë, asnjë, 16x8.70x3.70mm, : 4mm, 5PC/Qese, Qese

  • No Item:121229175316
  • Size:16x8.70x3.70mm
  • Blera:314 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:5PC/Qese
  • Discount:15%
  • Çmimi:US$ 15.93  US$ 13.54/Qese

Product Details

  • Vrima: 4 MM
  • Pesha: 6.20 G
  • Vepra artizanale: argjend praruar vërtetë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.