welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
10%

925 Sterling Silver Beads European, Zemër, argjend praruar vërtetë, pa karrem, asnjë, 8.80x8.80x8.70mm, : 4.8mm, 5PC/Qese, Qese

 • No Item:120711111919
 • Size:8.80x8.80x8.70mm
 • Blera:396 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:5PC/Qese
 • Discount:10%
 • Çmimi:US$ 12.04  US$ 10.84/Qese

Product Details

 • Vrima: 4.8 MM
 • Pesha: 9.00 G
 • Formë: Zemër
 • Vepra artizanale: argjend praruar vërtetë
 • Efekt: pa karrem

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.