welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
10%

925 Sterling Silver Beads, Petull e ëmbël në formë gjevreku, argjend praruar vërtetë, 9.20x9.20x3mm, : 4.2mm, 5PC/Qese, Qese

 • No Item:120711112311
 • Size:9.20x9.20x3mm
 • Blera:369 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:5PC/Qese
 • Discount:10%
 • Çmimi:US$ 5.13  US$ 4.61/Qese

Product Details

 • Vrima: 4.2 MM
 • Pesha: 2.00 G
 • Formë: Petull e ëmbël në formë gjevreku
 • Vepra artizanale: argjend praruar vërtetë
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.