welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
10%

925 Sterling Silver Beads, Rondelle, argjend praruar vërtetë, i uritur, 8.50x13mm, : 4.5mm, 5PC/Qese, Qese

 • No Item:120711113123
 • Size:8.50x13mm
 • Blera:372 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:5PC/Qese
 • Discount:10%
 • Çmimi:US$ 15.37  US$ 13.83/Qese

Product Details

 • Vrima: 4.5 MM
 • Pesha: 9.00 G
 • Formë: Rondelle
 • Vepra artizanale: argjend praruar vërtetë
 • Efekt: i uritur

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.