welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Natyrore kulturuar Pearl ujërave të ëmbla bizhuteri Sets, Pearl kulturuar ujërave të ëmbla, with Kub kub & 925 Sterling Silver, Round, Platinum kromuar, e bardhë, 13.5x43mm, 13.5x33.2x10.2mm, : 2x4mm, :1.6Inç, I vendosur

 • No Item:130115112508
 • Size:13.5x43mm, 13.5x33.2x10.2mm
 • Blera:301 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Çmimi:US$ 29.46 /I vendosur

Product Details

 • Vrima: 2X4 MM
 • Length: 1.6Inç
 • Pesha: 8.60 G
 • Formë: Round
 • Ngjyrë: e bardhë
 • Vepra artizanale: Platinum kromuar
 • Efekt: me zirconia kub

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.