welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Natyrore kulturuar Pearl ujërave të ëmbla bizhuteri Sets, Pearl kulturuar ujërave të ëmbla, with Kub kub & 925 Sterling Silver, Kube, Platinum kromuar, e bardhë, 14.5x21mm, 14.8x21.5mm, 14.8x34x12mm, : 3.2x6mm, : 18.5mm, :8, I vendosur

 • No Item:130115112220
 • Size:14.5x21mm, 14.8x21.5mm, 14.8x34x12mm
 • Në magazinë - dispozicion
 • Çmimi:US$ 51.22 /I vendosur

Përshkrim

platinum praruar, me zirconia kub

Product Details

 • Madhësia Ring SHBA: 8 Ring Size Chart
  • USA: 8
  • UK:
  • JPN: 16
  • ESP: 17
  • Insidediameter: 18.14(mm)
  • Insidecircumference: 57(mm)
 • Vrima: 3.2X6 MM
 • Diametër të brendshëm: 18.5 mm
 • Pesha: 17.25 G
 • Formë: Kube
 • Ngjyrë: e bardhë
 • Vepra artizanale: Platinum kromuar
 • Efekt: me zirconia kub

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.