welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Natyrore kulturuar Pearl ujërave të ëmbla bizhuteri Sets, Pearl kulturuar ujërave të ëmbla, with Kub kub & 925 Sterling Silver, Kube, Platinum kromuar, e bardhë, 14x26.5mm, 14x14mm, 14x26.5x10mm, : 2.5x4mm, : 19mm, :9, :1Inç, I vendosur

 • No Item:130115111554
 • Size:14x26.5mm, 14x14mm, 14x26.5x10mm
 • Në magazinë - dispozicion
 • Çmimi:US$ 56.35 /I vendosur

Përshkrim

platinum praruar, me zirconia kub

Product Details

 • Madhësia Ring SHBA: 9 Ring Size Chart
  • USA: 9
  • UK:
  • JPN: 18
  • ESP: 19.5
  • Insidediameter: 18.95(mm)
  • Insidecircumference: 59.5(mm)
 • Vrima: 2.5X4 MM
 • Diametër të brendshëm: 19 mm
 • Length: 1Inç
 • Pesha: 9.19 G
 • Formë: Kube
 • Ngjyrë: e bardhë
 • Vepra artizanale: Platinum kromuar
 • Efekt: me zirconia kub

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.