welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Natyrore kulturuar Pearl ujërave të ëmbla bizhuteri Sets, 925 Sterling Silver, with 925 Sterling Silver, Shape Tjera, Platinum kromuar, asnjë, asnjë, 15.8x22.8mm, 16x20.8mm, 20x30x8mm, : 4x7mm, : 18.2mm, I vendosur

  • No Item:130115104548
  • Size:15.8x22.8mm, 16x20.8mm, 20x30x8mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Çmimi:US$ 38.42 /I vendosur

Product Details

  • Vrima: 4X7 MM
  • Diametër të brendshëm: 18.2 mm
  • Pesha: 12.19 G
  • Vepra artizanale: Platinum kromuar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.