welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Bizhuteri Sterling Silver Ring Finger, 925 Sterling Silver, Shape Tjera, Platinum kromuar, për grua, asnjë, 2.50mm, :7, 2PC/Shumë, Shumë

 • No Item:130531211223
 • Size:2.50mm
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:2PC/Shumë
 • Çmimi:US$ 17.13 /Shumë

Product Details

 • Madhësia Ring SHBA: 7 Ring Size Chart
  • USA: 7
  • UK:
  • JPN: 14
  • ESP: 14.5
  • Insidediameter: 17.32(mm)
  • Insidecircumference: 54.4(mm)
 • Pesha: 5.00 G
 • Vepra artizanale: Platinum kromuar
 • Efekt: për grua

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.