welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
15%

925 Sterling Silver varëse, Kyç, argjend praruar vërtetë, me zirconia kub, asnjë, 6.50x16x2.50mm, : 5mm, 5PC/Qese, Qese

 • No Item:130108171230
 • Size:6.50x16x2.50mm
 • Blera:305 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:5PC/Qese
 • Discount:15%
 • Çmimi:US$ 24  US$ 20.4/Qese

Product Details

 • Vrima: 5 MM
 • Pesha: 6.50 G
 • Formë: Kyç
 • Vepra artizanale: argjend praruar vërtetë
 • Efekt: me zirconia kub

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.