welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
15%

925 Sterling Silver Beads European, Kub, argjend praruar vërtetë, pa karrem & me zirconia kub, ngjyra të përziera, 8x8x8mm, : 4.7mm, 5PC/Qese, Qese

 • No Item:130108175939
 • Size:8x8x8mm
 • Blera:302 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:5PC/Qese
 • Discount:15%
 • Çmimi:US$ 20.72  US$ 17.62/Qese

Product Details

 • Vrima: 4.7 MM
 • Pesha: 5.00 G
 • Formë: Kub
 • Ngjyrë: ngjyra të përziera
 • Vepra artizanale: argjend praruar vërtetë
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.