welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
15%

925 Sterling Silver Beads European, Shape Tjera, argjend praruar vërtetë, pa karrem, asnjë, 8.50x9mm, : 5mm, 5PC/Qese, Qese

 • No Item:130108175241
 • Size:8.50x9mm
 • Blera:305 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:5PC/Qese
 • Discount:15%
 • Çmimi:US$ 24.92  US$ 21.19/Qese

Product Details

 • Vrima: 5 MM
 • Pesha: 7.50 G
 • Vepra artizanale: argjend praruar vërtetë
 • Efekt: pa karrem

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.