welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
15%

925 Sterling Silver Beads European, Lulushtrydhe, argjend praruar vërtetë, pa karrem, i kuq, 7.50x10.50mm, : 4.8mm, 5PC/Qese, Qese

 • No Item:130108155036
 • Size:7.50x10.50mm
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:5PC/Qese
 • Discount:15%
 • Çmimi:US$ 21.24  US$ 18.05/Qese

Product Details

 • Vrima: 4.8 MM
 • Pesha: 5.05 G
 • Formë: Lulushtrydhe
 • Ngjyrë: i kuq
 • Vepra artizanale: argjend praruar vërtetë
 • Efekt: pa karrem

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.