welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
15%

925 Sterling Silver Beads European, Tub, argjend praruar vërtetë, pa karrem & me zirconia kub, kuq pak portokalli, 10.50x10.50x6.20mm, : 4.7mm, 3PC/Qese, Qese

 • No Item:130108114038
 • Size:10.50x10.50x6.20mm
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:3PC/Qese
 • Discount:15%
 • Çmimi:US$ 18.4  US$ 15.64/Qese

Product Details

 • Vrima: 4.7 MM
 • Pesha: 6.50 G
 • Formë: Tub
 • Ngjyrë: kuq pak portokalli
 • Vepra artizanale: argjend praruar vërtetë
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.