welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
15%

925 Sterling Silver Mbulim Gjuhësh, Round, argjend praruar vërtetë, asnjë, 43x43x1mm, : 1.2mm, 10PC/Qese, Qese

 • No Item:121210145120
 • Size:43x43x1mm
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10PC/Qese
 • Discount:15%
 • Çmimi:US$ 24.08  US$ 20.47/Qese

Product Details

 • Vrima: 1.2 MM
 • Pesha: 10.50 G
 • Formë: Round
 • Vepra artizanale: argjend praruar vërtetë
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.