welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
15%

925 Sterling Silver Mbulim Gjuhësh, argjend praruar vërtetë, 1/3 loop, asnjë, 15.80x23.20x1mm, : 1.2mm, 10PC/Qese, Qese

  • No Item:121210144946
  • Size:15.80x23.20x1mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10PC/Qese
  • Discount:15%
  • Çmimi:US$ 14.04  US$ 11.93/Qese

Product Details

  • Vrima: 1.2 MM
  • Pesha: 5.60 G
  • Vepra artizanale: argjend praruar vërtetë
  • Efekt: 1/3 loop

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.