welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
15%

925 Sterling Silver Mbulim Gjuhësh, Round, argjend praruar vërtetë, 1/5 loop, asnjë, 17.50x23.80x1.20mm, : 1.8, 0.8mm, 10PC/Qese, Qese

 • No Item:121210144728
 • Size:17.50x23.80x1.20mm
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10PC/Qese
 • Discount:15%
 • Çmimi:US$ 23.67  US$ 20.12/Qese

Product Details

 • Vrima: 1.8, 0.8 MM
 • Pesha: 10.30 G
 • Formë: Round
 • Vepra artizanale: argjend praruar vërtetë
 • Efekt: 1/5 loop

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.