welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
15%

925 Sterling Silver Mbulim Gjuhësh, argjend praruar vërtetë, 1/3 loop, asnjë, 14.80x26x1mm, : 1mm, 5PC/Qese, Qese

 • No Item:121210152337
 • Size:14.80x26x1mm
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:5PC/Qese
 • Discount:15%
 • Çmimi:US$ 15.35  US$ 13.04/Qese

Product Details

 • Vrima: 1 MM
 • Pesha: 5.20 G
 • Formë: Lot
 • Vepra artizanale: argjend praruar vërtetë
 • Efekt: 1/3 loop

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.