welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
15%

925 Sterling Silver Beads, Lule, argjend praruar vërtetë, me zirconia kub & vrimë e madhe, rozë, 12x5.50mm, : 4.3mm, 5PC/Qese, Qese

 • No Item:130108154231
 • Size:12x5.50mm
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:5PC/Qese
 • Discount:15%
 • Çmimi:US$ 27.07  US$ 23.01/Qese

Product Details

 • Vrima: 4.3 MM
 • Pesha: 7.90 G
 • Formë: Lule
 • Ngjyrë: rozë
 • Vepra artizanale: argjend praruar vërtetë
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.