welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
25%

925 Zinxhirët Silver Sterling, 925 Sterling Silver, Shape Tjera, argjend praruar vërtetë, asnjë, asnjë, 1mm, :1m, m

  • No Item:130115112646
  • Size:1mm
  • Blera:310 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Discount:25%
  • Çmimi:US$ 5.71  US$ 4.29/m

Product Details

  • Length: 1m
  • Pesha: 2.60 G
  • Vepra artizanale: argjend praruar vërtetë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.