welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants gur i çmuar bizhuteri, Cats Eye, with Tunxh, Round Flat, ngjyrë platin praruar, i uritur, 32x37x6mm, : 4x3mm, 20PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130429100738
  • Size:32x37x6mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:20PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 25.61 /Shumë

Product Details

  • Vrima: 4X3 MM
  • Pesha: 200.00 G
  • Formë: Round Flat
  • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar
  • Efekt: i uritur

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.