welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
15%

Swarovski Crystal Pendants, Drejtkëndësh, Safir, 23x33x10.50mm, : 2mm, PC

 • No Item:121017155257
 • Size:23x33x10.50mm
 • Blera:334 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Discount:15%
 • Çmimi:US$ 1.71  US$ 1.46/PC

Product Details

 • Vrima: 2 MM
 • Pesha: 11.20 G
 • Formë: Drejtkëndësh
 • Ngjyrë: Safir

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.