welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Çeliku Stainless Ring Finger, 316L Stainless Steel, Shape Tjera, jonik zezë, për njeriun & qetë, asnjë, 6mm, :11.5, 3PC/Shumë, Shumë

 • No Item:130531113923
 • Size:6mm
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:3PC/Shumë
 • Çmimi:US$ 19.1 /Shumë

Product Details

 • Madhësia Ring SHBA: 11.5 Ring Size Chart
  • USA: 11.5
  • UK:
  • JPN: 24
  • ESP: 26
  • Insidediameter: 20.98(mm)
  • Insidecircumference: 65.9(mm)
 • Pesha: 10.00 G
 • Vepra artizanale: jonik zezë
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.