welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Vath Stainless çelikut Post, 304 Stainless Steel, Shape Tjera, asnjë, asnjë, ngjyra origjinale, 13.5x8mm, 0.7mm, 500Çiftet/Qese, Qese

  • No Item:130326153842
  • Size:13.5x8mm, 0.7mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:500Çiftet/Qese
  • Çmimi:US$ 16.59 /Qese

Product Details

  • Pesha: 125.00 G
  • Ngjyrë: ngjyra origjinale

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.