welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Stainless Steel Connector, 304 Stainless Steel, Lot, asnjë, 4x8mm, : 1mm, 2mm, 5000PC/Qese, Qese

  • No Item:130312101741
  • Size:4x8mm
  • Blera:309 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:5000PC/Qese
  • Çmimi:US$ 17.08 /Qese

Product Details

  • Vrima: 1MM, 2
  • Pesha: 165.00 G
  • Formë: Lot
  • Efekt: 1/1 loop

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.