welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads bizhuteri çelik inox, 304 Stainless Steel, Kube, asnjë, 5x5mm, : 0.7mm, 5000PC/Qese, Qese

  • No Item:130312110446
  • Size:5x5mm
  • Blera:303 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:5000PC/Qese
  • Çmimi:US$ 30.49 /Qese

Product Details

  • Vrima: 0.7 MM
  • Pesha: 425.00 G
  • Formë: Kube
  • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.