welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads bizhuteri çelik inox, 304 Stainless Steel, Rondelle, asnjë, 6x9x4mm, : 1.5mm, 2mm, 200PC/Qese, Qese

  • No Item:130312105251
  • Size:6x9x4mm
  • Blera:315 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:200PC/Qese
  • Çmimi:US$ 31.71 /Qese

Product Details

  • Vrima: 1.5MM, 2
  • Pesha: 144.00 G
  • Formë: Rondelle
  • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.