welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Ring Finger lampwork, with Hekur, Shape Tjera, ngjyrë platin praruar, me fetë Millefiori, asnjë, 22x11mm, :6, 50PC/Shumë, Shumë

 • No Item:130530144244
 • Size:22x11mm
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:50PC/Shumë
 • Çmimi:US$ 19.21 /Shumë

Product Details

 • Madhësia Ring SHBA: 6 Ring Size Chart
  • USA: 6
  • UK:
  • JPN: 11
  • ESP: 11.75
  • Insidediameter: 16.51(mm)
  • Insidecircumference: 51.9(mm)
 • Pesha: 185.00 G
 • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar
 • Efekt: me fetë Millefiori

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.