welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Qepje Button, Predhë, Monedhë, 12.5-13x12.5-13x1-1.5mm, : 1.5mm, 1000PC/Qese, Qese

  • No Item:120523164548
  • Size:12.5-13x12.5-13x1-1.5mm
  • Blera:301 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:1000PC/Qese
  • Çmimi:US$ 14.64 /Qese

Product Details

  • Vrima: 1.5 MM
  • Pesha: 369.00 G
  • Formë: Monedhë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.