welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Qepje Button, Predhë, Monedhë, 11-13x11-13x1.5-2mm, : 1.5mm, 500PC/Qese, Qese

  • No Item:120524101753
  • Size:11-13x11-13x1.5-2mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:500PC/Qese
  • Çmimi:US$ 14.64 /Qese

Product Details

  • Vrima: 1.5 MM
  • Pesha: 250.00 G
  • Formë: Monedhë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.