welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Millefiori Bizhuteri Glass varëse, Millefiori Glass, with 316 Stainless Steel, Drejtkëndësh, asnjë, asnjë, asnjë, 13.20x19.20x4mm, : 4x6.8mm, 20PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130514143955
  • Size:13.20x19.20x4mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:20PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 29.27 /Shumë

Product Details

  • Vrima: 4X6.8 MM
  • Pesha: 50.00 G
  • Formë: Drejtkëndësh

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.