welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Hyrje:

Milky Way bizhuteri Ltd fabrikë e specializuar në zhvillimin dhe prodhimin e llojeve të ndryshme të bizhuteri të modës me të zënë rreth 7,000 sq ft fushën e ndërtimit dhe më shumë se 500 punëtorë të aftë.

Në mënyrë që të plotësojë kërkesat e tregut, fabrika Milky Way bizhuteri Ltd është fokusuar në sjelljen në teknologji të avancuar dhe pajisjet, ekspertizë moderne menaxheriale dhe specialistë të kualifikuar. Ne kryer në seri të plotë të bizhuteri si necklaces, bracelets, një palë vathë, unaza, stolitë e flokëve, dhe pajisje të tjera që përputhen me materiale të ndryshme si aliazh, kristal, lampwork,, akrilik rrëshirë, gems dhe kështu me radhë. OEM është i mirëpritur ngrohtësisht.

Karakteristikat kryesore të produkteve tona janë të thjeshta, natyrore dhe avant-gardës. Produktet janë përfunduar pa plumb dhe-nikel lirë dhe të ulët në kadmiumit.

Parimi ynë: Cilësia e parë, Shërbimi i Lartë, Customer në prioritet

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2019 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.