welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Moda bizhuteri

Milky Way bizhuteri Ltd (gets.com) janë të specializuar në projektimin, prodhimin dhe shitjen e të gjitha llojet e bizhuteri të modës duke përfshirë përfshin necklaces, bracelets, një palë vathë, unaza dhe pajisje. Paketim unik apo emërtim gjithashtu mund të furnizohen sipas kërkesës tuaj.

OEM dhe shërbim ODM janë ofruar gjithashtu.

Ekipi ynë:

OEM & ODM shërbim:

1.Produce në bazë të mostrave ose projektimin,

Klienti mund të dërgojnë mostra për kompaninë tonë të lirë, ne do të bëjmë artikuj saktësisht të njëjtë si mostër tuaj. Nëse keni ndonjë kërkesë për të bërë disa ndryshime, ju lutem edhe na tregoni, ne mund të prodhojnë sipas kërkesës tuaj.

Adresa: Milky Way bizhuteri Ltd 12A-09 Dhoma, Building 1, No21 Shun san Tiao, Song Zhuang Road, Fengtai Zona, 100.079 Pekin, Kinë
TEL :86-10-67686888 67639955

Customer gjithashtu mund të na dërgoni foton vizatim të dizajnit tuaj me kërkesën e materiale, madhësi, ngjyra dhe kështu me radhë, ne do të prodhojë mostër dhe të japin kuotën për ju në rreth një javë.

2.Design dhe të prodhojnë sipas idesë tuaj,

Nëse ju keni një ide e mirë të produkteve, të mirëpritur të na tregoni Deta projektuesi tona do të hartojë disa mostra për ju në përputhje me rrethanat, kështu që ne mund të zgjedhin një më të mirë prej tyre. Nëse ju nuk jeni të kënaqur me mostra, ju lutem na jepni këshilla për ndryshime, ne do të riprodhoni derisa ju të kënaqur.

3.Produce për markë tuaj,

Pasi të produkteve dhe dizajni janë konfirmuar, ju mund të na dërgoni logon e markës suaj në foto të qartë me madhësinë dhe kërkesë me ngjyra, dhe të konfirmojë vendin ku logo duhet të jetë në produkteve, ne mund të prodhojë për markë tuaj posaçërisht.

Nëse ju akoma keni ndonjë dyshim, ju lutem dërgoni biletën për ne, stuff jonë do të ju ndihmojë:Dërgoni një biletë

Linja të rreptë të prodhimit:

Ne kemi linjë të plotë të prodhimit nga regjimi për paketim, kontroll të rreptë të cilësisë do të shqyrtohet pas procedurës. Ju lutem referojuni në foto:

Privacy Policy dhe Garancia:

Milky Way bizhuteri Ltd (gets.com) ka politikë të rreptë fshehtësisë, OEM dhe ODM produktet nuk do të shfaqet për publikun në line.Customers mos u bëni merak për zbulimin e harton tuaj.

Me shumë vite të fuqisë dhe prestigjit, Gets do të vazhdojë të udhëhiqet nga filozofia e biznesit 'kualitetit respektin si jetës, të bëjë risi si pushtet, i përket shërbimit si dogmë' dhe të bëjmë çmos për të bërë dyfishtë të fitojë me konsumatorët.

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2019 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.