welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Kontaktoni me ne

Shërbimi ndaj klientit

Dërgoni një biletë për të mbështetur sistemin Klientit (rekomandohet)
Shërbimi by email:sales@gets.com
Shërbimi by Phone :86-1067639955 \\ 67653322
Fax :86-10-67653377
Orari i shërbimit: 8:30 -17:30 (GMT +08:00) Beijing, China hëna deri të premten
 08:30 -11:00 (GMT +08:00) Pekin, Kinë të shtunën
Pekin

Kërkesat Link

Për informacion dhe kërkesat lidhur me nënshtrimin lidhje me burimet directory tonë,Kliko këtu

Sugjerime produktit

Ne i mirëpresim sugjerimet tuaja. Nëse ka një produkt që ju mendoni se ne duhet të vërë në dispozicion, ju lutemkliko këtu për të na tregoni rreth tij

Vendndodhja Harta Beads.us për në Pekin

Adresa: 12A-09 Dhoma, Building 1, No21 Shun san Tiao, Song Zhuang Road, Zona Fengtai, Pekin Kinë
Adresa kineze: 北京市 丰台 区 东铁营 桥 宋庄 路 顺 三条 21 号 1 号楼 12A-09 (嘉 业 大厦 二期)
Location map to Beads.us in Beijing (english) Location map to Beads.us in Beijing (Chinese)
English Map Harta kineze

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2019 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.