welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Kujdes profesionale, Care Professional

Kontrolli i Cilësisë Beads.us Nga Ndihmuese për dorëzim

Ndonjëherë pyes veten se çfarë Beads tuaja sapo blera dhe gjetjet bizhuteri shkuan përmes për të arritur në mënyrë të sigurtë në pragun tuaj? Në Beads.us, madje edhe para se porosinë tuaj është i vendosur - qoftë si një shumicë, shpërndarës, ose dikush që është vetëm në kërkim për të blerë vegël e fundit - Prodhimet tona janë të efektshëm në një sistem që kontrollon dhe doublechecks cilësisë nga ndihmuese për shpërndarjen.

Në këtë Pag:
Ndihmuese e produkteve tuaja
Përpunimi porosinë tuaj të produktit
Testimin e produkteve tuaja
Paketimet e prodhimeve tuaja
Ndjekja e produkteve tuaja

Ndihmuese e produkteve tuaja

Ndërsa ju jeni ulur në komoditetin e zyrës tuaj ose në shtëpi për të shfletuar në gamë të madhe Beads.us së produkteve, ne jemi tashmë të zënë me zgjedhjen e produkteve më të mira në çmime më të mirë, të gjitha me ju, në mendjen e konsumatorëve. Me zyra në Berlin, punëtorët Beads.us me të mirë dhe më të besuar të prodhuesve të gjithë Gjermaninë, përzgjidhen për cilësinë e produkteve të tyre, reputacionin e besueshmërinë, dhe nëse ata ndajnë pasionin tonë për të shërbyer klientëve si ju.

Pas një inspektim rigoroz dhe procesi i verifikimit të produkteve që ne e dimë Blerësit janë të interesuar në të, ne kemi bërë ato në dispozicion për ju në çmime unbeatable, pasi ato ne burim direkt nga prodhuesit. Beads.us gjithashtu është e mbyllën në të telave të lajmeve të tregut për linjat e nxehta të reja, harton latestt, dhe produkteve të cilësisë më të mirë. Rezultati është që blerësit mund të gjejnë asgjë më shumë në Beads.us - nga elektronikës të konsumit dhe të produkteve fund të lartë të teknologjisë, të veshjeve, veshje e dasmës, dhe zejtari.

Përpunimi porosinë tuaj të produktit

Pas klikuar "Urdhërin e plotë, 'miqtë tuaj në pranverë Beads.us në veprim dhe menjëherë të fillojnë përpunimin e porosinë tuaj. Një punonjës i shqyrton detajet e porosinë tuaj, duke kontrolluar për ndonjë gjë që mund të vonojë përpunimin, ndërsa një tjetër offscurries shpejtësi për të tërhequr inventarin nga raftet. '-Ndërkohë, një konfirmim e-mail porosinë tuaj do të ketë mbërritur tashmë në kutinë tuaj.

Testimin e produkteve tuaja

Edhe pse furnizuesit tanë janë të gjithë prodhuesit besuar e artikuj të cilësisë, ne nuk do të marrë ndonjë shanset me porosinë tuaj të veçantë. Të gjitha produktet të shkojnë nëpërmjet një Q.C. shterues Procedura:

verything është shpartalluar parë për Qendrën Ndërkombëtare të Shpërndarjes tonë, ku një shumë të trajnuar skuadra e inspektimit vlerëson produkteve tuaja në bazë të protokolleve të rrepta dhe kërkesat e inspektimit. Dhe kërkesat tona janë të larta: vetëm 80 për qind e produkteve të përzgjedhura fillimisht janë dhënë vulën e miratimit tonë në këtë stageDid ne të merrni të drejtën e porosisë tuaj? Para se të fillojë paketim, ne bëjmë një kontroll të plotë për të përputhen me urdhërat correctly.
Our vet Kontrollin e Cilësisë Ekipi pastaj jep produktin tuaj një tjetër inspektim, brenda dhe jashtë, pas protokolleve të rrepta dhe requirements.
If produkti i plotëson standardet tona, ne jepte vulën tonë të miratim. Ajo tani është gati për t'u dërguar jashtë për ju!

Paketimet e prodhimeve tuaja

paketimit Beads.us dhe ekipi i ofrimit shkon si kurdisje, edhe në qoftë se ne po them kështu veten. Gjërat janë gjithmonë të inspektohen me kujdes për ndonjë defekte prodhimit dhe të projektimit para se ata janë dërguar jashtë për të siguruar se ajo ra në dashuri me online është ajo që ju merrni nga ndërlidhës. Anëtarët e ekipit tonë kontrolloni rrëshqet rendit me konfirmimin origjinal të blerjes online, dhe pastaj të rishikojë produktin nxorrën nga raft për t'u siguruar që ajo kontrollon jashtë me produkt të listuara në të vërtetë në shqip. Atëherë, dhe vetëm atëherë, bën lëvizje në ekip për paketimin e rendit, dyfishuar-up (dhe shpesh edhe më shumë) mbi përfundojë flluskë dhe kasetë. Tjetra, ajo është nga dera në duar të sigurta me couriers.
Then tonë besuar dhe vërtetuar - dhe vetëm - pastaj bën lëvizje ekip në për paketën e rendit, dyfishuar-up (dhe shpesh edhe më shumë) mbi përfundojë flluskë dhe kasetë. Tjetra, ajo është jashtë dera në duar të sigurta me korrierë tanë të besuar dhe verifikuar.

Ndjekja e produkteve tuaja

Pasi produkti juaj lë dyert tona, ne vazhdojmë të ndjekja atë derisa ai arrin tuajat. Shërbimi Beads.us e klientit ekipi është gjithmonë duke punuar prapa skenave për të adresuar çdo nevojë tuaj dhe dyshimit. Ata të ndjekur dërgesave tuaj në kohë reale, dhe janë në dispozicion në lehtësinë tuaj të përgjigjem pyetjeve tuaja, nëse kjo është nëpërmjet email-it, të jetojnë chat, ose mbi telefon. Pa marrë parasysh këtë çështje, ne jemi gjithmonë këtu për të shërbyer ju.

Inspektorët Beads.us në punë

Siç mund të shihet nga fotot më poshtë, puna profesionale e ekipit tonë non-stop rreth orën për të siguruar që produktet tuaja janë deri në standardet që ju kërkojnë dhe deserve.

1.
2.
3.
4.
5.

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2019 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.