welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Rreth nesh - Beads.us

Milky Way bizhuteri Ltd është themeluar në vitin 2000, një prodhues profesionale e cila është veçanërisht e prodhuar lloje të ndryshme të beads, bizhuteri Diamant i rremë, rruaza qelqi, lampworkbeads, Pearl, gur i çmuar, bizhuteri Evropian, gjetjet bizhuteri etj, dhe kanë të bëjnë në seri të plotë të produktit të përfunduar bizhuteri (gjerdan, vathë, varëse, byzylyk etj) eksportit të biznesit.

Si Beads profesionale dhe gjetjet bizhuteri kompani, fabrika jonë në pronësi 6 departamente të ndryshme të prodhimit, 150 teknikë profesionale dhe 1800 të punësuar për momentin. Ne mund, pra, të garantojë që të sigurojë klientët tanë me çmime konkurruese, ofrimit të shpejtë dhe të produkteve të ndryshme.

Pajisur me vitet e eksperiencës, pajisje të kompjuterizuar dhe kontrollin e rreptë të cilësisë, Ne premton per rruaza apo gjetje të kontrolluar nga ekipi ynë kontrollit të cilësisë, të sigurojë cilësinë e shkëlqyer të prodhimeve tona.

Mijëra e produkteve tona janë të shpërndara në më shumë se 60 vende dhe fusha të gjithë botën. Ju mund të vizitoni faqen tonë të internetit për të marrë më shumë informacion të përditësuar ose na kontaktoni direkt, ne ndjehemi të sigurt që ju do të gjeni një ose më shumë sende që tërheqin ju! Ne shohim përpara për të bashkëpunuar me ju dhe duke kërkuar një zhvillim të përbashkët, hetim tuaj të afërm do të merrni një përgjigje të shpejtë nga ne.

Dy fusha:

gets.com dhe Beads.us janë dy domains tona. Aktualisht, domains tona janë në dy rrjete të ndara fizikisht. Por gets.com dhe Beads.us ndajnë të njëjtin burim të informacionit konsumatorëve të regjistruar, që do të thotë, vetëm ju të regjistroheni për një kohë, dhe ju mund të bëni biznes në dy dy faqet e internetit.

www.gets.com është website shumicë, të cilat nuk kanë të aksioneve depo, sepse të gjithë e produkteve në sasi të shitjes me shumicë dhe çmimet me shumicë janë prodhuar direkt nga fabrika, të cilat mund të ju ndihmojë të kontrollojë shpenzimet.

Beads.us është faqen e internetit të shitjes me pakicë, të cilat kanë të aksioneve depo, produktet mund të merrni sasi të vogla të përshtatet kërkesën tuaj. Dhe nëse produktet që ju dëshironi pothuajse përmbajnë të aksioneve, ata do të jenë gati në një kohë shumë të shpejt, të cilat mund të kurseni kohën tuaj më së shumti.

Ne premtojmë që të:

Ofrojmë klientëve tanë rruaza të ulët dhe Gjetjet TV çmimi.
Riorganizuar blerë dhe paguar proces.
Dorëzojë mallrat për klientët tanë të gjithë botën me shpejtësi dhe saktësi.
Të siguruar cilësinë e shkëlqyer të prodhimeve tona.

Licenca Beads.us Company

beads shop,milky way jewely store

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2019 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.