welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Privacy Policy dhe Garanci

Milky Way bizhuteri Ltd (http://albania.beads.us) është serioze në lidhje me jetën private. Si e bëjmë këtë Milky Way bizhuteri Ltd përdor një server të sigurtë (128-bit SSL encryption) për të encrypt të gjitha e informacionit tuaj personal. Ne përdorim masa të forta sigurie për të parandaluar humbjen, keqpërdorimin dhe ndryshimin e informacionit tuaj sapo ajo është në të dhënat tona.

Çfarë saktësisht do të koracuar Garancia do të thotë?

Ne të veprojë garantojë një 'no-quibbles', që do të thotë se në qoftë se për ndonjë arsye ju jeni të pakënaqur me blerjen tuaj, thjesht do ta kthejë për ne në gjendjen e saj origjinale brenda 30 ditëve nga data e dorëzimit. Ne do të lëshojë një rimbursim të plotë për çmimin që keni paguar për pika.

Nëse kthimi është për shkak të një gabimi që kemi bërë ne me kënaqësi do t'ia kthejë akuzat e ofrimit të.

Nëse pika është ose i gabuar ose të dëmtuar ju lutem kontaktoni ekipin tonë Returns të cilët do të organizojmë për një zëvendësim ose rimbursim.

Para se të kthehej mallra, ju lutemi na kontaktoni parë për të diskutuar çështjet e ju jeni të paturit Ne ju këshillojmëDërgoni një biletë mbështetjetë merrni ndihmë.

Dhe këtu është e gjitha ne kërkojmë sendet e kthyera duhet të jetë i pandryshuar, në paketim origjinal dhe duhet të përfshijnë faturën origjinale. Është e lehtë! Vetëm mos harroni të mbani faturat tuaja dhe për të ruajtur artikujt tuaj në paketimin e tyre origjinal.

Si ne përdorim informacionin?

Our site përdor një formular porosisë lejuar ju që të kërkojë informacion, produkte dhe shërbime. Informacioni i kontaktit (adresë e-mail, numër telefoni, adresa, etj), është përdorur edhe për të marrë në kontakt me ju kur është e nevojshme. Numri i kartë krediti nuk ofrojnë të Beads.us. Beads.us nuk mund të pranojë kartë krediti, Nëse ju doni të përdorni kartën e kreditit, ne ju këshillojmë të përdorni Paypal.

Ne mund të përdorni adresën tuaj IP për të ndihmuar të diagnostikuar me probleme me serverin tonë dhe për të administruar faqen tonë të internetit. Adresa IP e juaj mund të përdoret gjithashtu për të mbledhur informacion të gjerë demografike dhe të njohin modelet e trafikut të konsumatorëve dhe përdorimin site. Ky informacion na ndihmon në zhvillimin e projektimit dhe shtrirjen e faqe interneti.

Për të rritur përvojën tuaj në pazar, Our site përdor cookies. Cookies janë alfa-numerike identifikues që janë transferuar në hard drive e kompjuterit tuaj nëpërmjet shfletuesit tuaj web. Cookies të bëjë të mundur për ne që të njohin ty, kur ju vizitoni. Duke bërë këtë, ne mund të personalizoni vizita juaj e kthimit dhe të ju kursejnë kohë gjatë arkë. Për pazar përvojë më të dobishme, browser-i juaj duhet të jetë i vendosur për të pranuar cookies.

Ju mund të, nga koha në kohë, marrin informacion nga ne në lidhje me karakteristika të reja, shërbime të reja dhe të veçanta ofron ne mendojmë se ju do të gjeni të vlefshme. Nëse ju dëshironi të zgjedhin nga e marrjes së ofertave të ardhmen email nga Gurë Kristali Malore zjarrit dhe rruaza, ju lutem, hyni në llogarinë tuaj. Ju do të shihni një numër të opcioneve për ruajtjen llogarinë tuaj. Zgjidhni Ndrysho sa shpesh ju dëshironi për të marrë oferta email. Ju do të shihni zgjedhjen tuaj të tanishme dhe një numër opsionesh për të ndryshuar frekuencën e-mail apo të zgjedhur nga. Ne mund të ndajnë adresën tuaj postare me bizneset me reputacion që mund të ofrojnë ju me oferta të vlefshme, relevante dhe informacioneve. Nëse ju nuk dëshironi që të ketë emrin tuaj të përbashkët me këto biznese ekzaminuar me kujdes, ju lutemi të telefononi shërbimin e konsumatorëve në 00493068085344.

Kjo faqe mund të tani, apo në të ardhmen, përmbajnë lidhje me faqet e tjera. Milky Way bizhuteri Ltd (Beads.us) nuk është përgjegjës për praktikat e intimitetit ose përmbajtjen e vendeve të tilla.

Duke përdorur faqen tonë të internetit ose blerjen e produkteve nga ne, ju pranoni për mbledhjen dhe përdorimin e informacionit, siç përcaktohet në këtë privacy policy. Kjo politikë mund të jenë të përditësuar në çdo kohë. Ne do të postoj ndonjë ndryshim në politikën tonë të privatësisë në këtë faqe në mënyrë që ju të jeni gjithmonë të vetëdijshëm për atë informacionit që ne mbledhim dhe se si ne e përdorin atë.

Nëse, në çdo kohë, ju keni pyetje ose shqetësime në lidhje Beads.us politikës së privatësisë, ju lutem mos ngurroni të na dërgoni email në: sales@gets.com ose telefononi shërbimit të klientit, në 010-67686888 67639955 për të folur me një nga përfaqësuesit tanë miqësore Shërbimit të Klientëve .

Popups and Spam

Beads.us nuk përdorin asnjë lloj të pop-up reklama në faqen tonë të internetit. Ndjenjat tona e vërtetë për këtë reklamimit shëmtuar është se secili prej nesh duhet të ketë zgjedhje nëse ne nuk duam për të parë se çfarë është ofruar.

Të vetmet pop-up mesazhe në faqen tonë të internetit janë për çështjet e lidhura me Help Desk, dhe këto vetëm pop-up nëse ju i kërkoni ato. Kur ju vizitoni http://albania.beads.us, ju jeni të lirë nga reklamat agresive.

Beads.us rekomandon sigurt-surfing internet. Për të mbrojtur kompjuterin tuaj nga adware dhe popups, ne ju sugjerojmë që të vizitoni këtë faqe dhe të fillojë duke përdorur një program të sigurt surfing-që është e drejtë për ju.

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2019 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.